Navigation Menu

Pages

miercuri, 3 iulie 2013

OOTD: Birthday outfit - casual chic

2 comentarii:

  1. Sunshine_sunshine4 iulie 2013 la 03:43

    E o tinuta frumoasa si lejera, imi place! <3
    La multi ani! :* (cam cu intarziere:D)

    RăspundețiȘtergere
  2. Chiar e faina:) Insa fundita de la lant imi super place :)
    La multi ani si eu cu intarziere :*

    RăspundețiȘtergere