Add a drop of fairy dust to your coffee
E o tinuta frumoasa si lejera, imi place! <3La multi ani! :* (cam cu intarziere:D)
Chiar e faina:) Insa fundita de la lant imi super place :)La multi ani si eu cu intarziere :*
E o tinuta frumoasa si lejera, imi place! <3
RăspundețiȘtergereLa multi ani! :* (cam cu intarziere:D)
Chiar e faina:) Insa fundita de la lant imi super place :)
RăspundețiȘtergereLa multi ani si eu cu intarziere :*