Astazi va prezint una din ojele mele preferate pentru acest sezon. Rimmel London - Red Carpet.
Se aplica foarte usor si rapid, are niste irizatii aurii superbe si rezista destul de mult pe unghii.
Concluzia? O recomand 100%!
Esti slaba, frumoasa, dar cred ca ai fi si mai draguta daca ti-ai purta unghiile putin mai scurte, scuza-ma ca iti zic. Se poate vedea in penultima poza ca ele totusi nu ar trebui sa fie atat de lungi. Ai putea sa tai partea cu striatii. Nu cred ca se mai poarta de mult atat de lungi.
Cat de frumoase sunt :D
RăspundețiȘtergereCe frumoasa e culoarea...
RăspundețiȘtergereEsti slaba, frumoasa, dar cred ca ai fi si mai draguta daca ti-ai purta unghiile putin mai scurte, scuza-ma ca iti zic. Se poate vedea in penultima poza ca ele totusi nu ar trebui sa fie atat de lungi. Ai putea sa tai partea cu striatii. Nu cred ca se mai poarta de mult atat de lungi.
RăspundețiȘtergere