Navigation Menu

Pages

miercuri, 27 aprilie 2011

Givanchy Summer 2011: Acid Summer

Stiu ca astfel de postari nu sunt obijnuite pentru mine dar colectia pemtru vara 2011 de la Givanchy mi-a atras atentia instantaneu prin avalansa de culori.Este o colectie care parca striga VARA!!! Si cum vara este anotimpul meu preferat m-am gandit sa va arat si voua colectia Givanchy Summer 2011 :ACID SUMMER. Kisses



Un comentariu: