Hello gorgeous! In loc de o postare gen collective haul, m-am decis sa împart postarile in 2 parti. Astazi va voi arata partea de fashion anume ce am cumparat de la Tina R.
Va urma în zilele urmatoare partea de makeup. Kisses and enjoy!
By the way! La Tina R sunt acum reduceri asadar...spor la cumparaturi.
Sunt superbe toate. Sa le porti sanatoasa.
RăspundețiȘtergereCe draguta este fustita! Imi place mult!
RăspundețiȘtergereSa le porti cu drag!
Cate buline, imi place!
RăspundețiȘtergereMi-ar placea sa ne spui si pretul si cateva impresii despre transport, calitatea hainelor etc
Impresiile la OOTD, iar hainele le-am cumparat direct din magazin :)
RăspundețiȘtergereMultumesc!
RăspundețiȘtergereMersi :* Le vei vedea la OOTD.
RăspundețiȘtergere