Navigation Menu

Pages

sâmbătă, 17 august 2013

FOTD: Purple smokes

5 comentarii:

  1. Imi place machiajul si in mod special, nuanta rujului.

    RăspundețiȘtergere
  2. Multumesc! Iar rujul...e de fapt un gloss de la Deborah :)

    RăspundețiȘtergere
  3. Dap <3 Singurul minus este mirosul ciudat...

    RăspundețiȘtergere
  4. ai un zambet foarte frumos!
    te invit si pe blogul meu
    thatswhywesmile.blogspot.ro

    RăspundețiȘtergere