Add a drop of fairy dust to your coffee
Imi place machiajul si in mod special, nuanta rujului.
Multumesc! Iar rujul...e de fapt un gloss de la Deborah :)
Arata super. ♥
Dap <3 Singurul minus este mirosul ciudat...
ai un zambet foarte frumos!te invit si pe blogul meuthatswhywesmile.blogspot.ro
Imi place machiajul si in mod special, nuanta rujului.
RăspundețiȘtergereMultumesc! Iar rujul...e de fapt un gloss de la Deborah :)
RăspundețiȘtergereArata super. ♥
RăspundețiȘtergereDap <3 Singurul minus este mirosul ciudat...
RăspundețiȘtergereai un zambet foarte frumos!
RăspundețiȘtergerete invit si pe blogul meu
thatswhywesmile.blogspot.ro