Navigation Menu

Pages

vineri, 29 martie 2013

Produsele preferate ale lunii Martie

3 comentarii:

  1. Si mie mi-a placut cat am folosit Ivatherm,mirosul imi placea la nebunie si isi face treaba destul de bine .Cta despre paletutele de la Sleek sunt absolut superbe ....eu am doar vreo 12 :P

    RăspundețiȘtergere