Navigation Menu

Pages

miercuri, 1 iunie 2011

FOTD:Green with envy

Hello!!Scuzati absenta indelungata dar am avut de facut proiectele pentru master + muuuulte altele.Hope you like it si kisses :*





5 comentarii:

  1. imi place. ai folosit scoch sau banda ? te pup si la multi ani :*

    RăspundețiȘtergere
  2. @Miu Miu mersi :* am folosit scotch

    RăspundețiȘtergere
  3. Foarte dragut machiajul!
    Ai un blog award de la mine:http://myblueberrynights-andreea.blogspot.com/2011/06/blogger-luxury-award.html
    Kisses

    RăspundețiȘtergere