Nu mica mi-a fost mirarea cand am vazut ca cei de la Seventeen au scos pe piata mini palete care contin 4 farduri si un blush!!!Sunt in numar de 6 ....cea care am achizitionat-o eu este cea cu numarul 6 Natural Passion si mono-ul cu numarul 280 Beige Salmon....mai multe detalii despre paleta veti primi la review-ul care o sa vina cat de curand.Kisses
sa le folosesti cu placere..si mie imi plac seventeen..sunt grecesti..deci bune :) eu am un crush pt tot ce e grecesc :P
RăspundețiȘtergerecat au costat minunatiile???:*
RăspundețiȘtergere@Pinkie mono-ul a fost 16,5 ron iar paleta 70 ron
RăspundețiȘtergere@SuperficialBeauty nu stiu de alte cosmetice grecesti dar de Seventeen sunt in love :)
RăspundețiȘtergereArata foarte bine! Am si eu 2 truse de farduri trio de la ei si imi plac foarte mult!
RăspundețiȘtergeresa le folosesti ca placere :)
RăspundețiȘtergere@ Diana mie mi s-a parut in ultimele luni ca si-au imbunatatit calitatea fardurilor...la fel si in paleta asta...sunt aproape cremoase...ca feeling cand faci swatch :)
RăspundețiȘtergere@Camy multumesc :*
RăspundețiȘtergereSa le folosesti cu placere! Paleta Seventeen imi aminteste de cele Stila.
RăspundețiȘtergerePup si va astept sa va inscrieti la giveaway! :P :*
Am văzut și eu paleta nouă de la Seventeen, dar când am întrebat de preț am rămas mască .... mi s-a părut cam scump...
RăspundețiȘtergereȘi tușul lichid mi se pare destul de scump ~40 lei!
Arată tare bine nuanțele , să le folosești cu plăcere.
@Iguanitza cat era tusul????????Eu am dat 19 ron pe tusul Seventeen ....
RăspundețiȘtergereDa!!! vreo 38 lei! cică era de ăla rezistent.
RăspundețiȘtergeretot de cel rezistent ziceam si eu...e exagerat 38 ron mai ales cand eu l-am luat cu 19 ron...
RăspundețiȘtergerepffffffff hoție la B&B atunci:))
RăspundețiȘtergereciudat...tot din B&B l-am luat si eu :)))
RăspundețiȘtergereSa le folosesti cu placere! :*
RăspundețiȘtergere