Yeeeey!!!Sunt printre persoanele selectate sa testez cele 2 produse Ivatherm....cand am citit mesajul pe Facebook de la Trenderita Cristina nu mi-a venit sa cred :) si vreau sa zic si a big THANK YOU pe calea aceasta :* Am citit de cateva ori mesajul pana sa ma dezmeticesc si sa realizez ca e adevarat :)Ziua asta cu siguranta va fi superba ....Kisses
bv... inseamna ca suntem colege pt ca si eu am fost aleasa... felicitari!
RăspundețiȘtergeremultumesc!!felicitari si tie :)
RăspundețiȘtergereFelicitari !!!
RăspundețiȘtergeremultumesc la fel :P
RăspundețiȘtergerefeliictari!:*
RăspundețiȘtergereDenisa multumesc mult :*
RăspundețiȘtergere