Navigation Menu

Pages

miercuri, 9 martie 2011

Sunt happy!!!TRENDER IVATHERM!!

Yeeeey!!!Sunt printre persoanele selectate sa testez cele 2 produse Ivatherm....cand am citit mesajul pe Facebook de la Trenderita Cristina nu mi-a venit sa cred :) si vreau sa zic si a big THANK YOU pe calea aceasta :* Am citit de cateva ori mesajul pana sa ma dezmeticesc si sa realizez ca e adevarat :)Ziua asta cu siguranta va fi superba ....Kisses

6 comentarii: