A fost atat de frumos afara incat nu m-am putut abtine de la o mica plimbare prin natura.Pozele sunt facute cand am plecat de acasa...atat tinuta cat si makeup-ul sunt lejere si potrivite pentru zi&mers mult pe jos.Kisses
FATA:-Astor Perfect Stay 24H foundation
-Radiant Primer
-Elf blush nuanta Shy
BUZE:Seventeen lipstick 317 nuanta Straberry Sheer
TOP:no name
GEACA:Clockhouse
ADIDASI: Asics
PANTALONI:Tenth Woman line


Chiar ca a fost o zi frumoasa azi! Imi place rujul foarte mult!
RăspundețiȘtergeresi eu ador nuanta rujului...are mai putin de 1 an dar l-am consumat mai mult de jumatate :)
RăspundețiȘtergere